Yükleniyor...

MERKEZ: Küçükbakkalköy mah. Kocasinan cad. No:33-B Ataşehir / İstanbul T: 0216 572 33 35 - AVRUPA YAKASI: Göztepe mah. Liman sk.18/A Bağcılar/İstanbul (Medipol Mega yakını) 0212 562 62 61 -Whatsapp sipariş: 0541 362 56 77 SPECTRA TÜRKİYE TEK TEMSİLCİSİ

Hakkımızda

          Hakkımızda

Firmamızın temelleri 1997 yılında atılmıştır. Sağlık ve anne bebek ürünleri sektöründe üretim danışmanlığı, ithalat ve teknik servis hizmetleri veren firmamız, girişimci hamleleriyle bu alanlarda lider firmalar arasına girmeyi hedeflemiştir. Çevresindeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. En kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarıyla müşterilerine sunmayı prensip edinmiş, satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firma profiline sahiptir.

Firmamız süt pompaları ve emzirme ürünlerinin satış, pazarlama ve teknik servis hizmetlerini vermektedir. Firmamız SPECTRA anne sütü pompaları ve emzirme ürünleri, MIKROMED , SUMIRON, EUSCUPE, JAPLO Türkiye tek dağıtıcısıdır. 


İstanbul Teknopark destekleri ile üretim ve yazılım çalışmaları devam etmektedir. Firmamız KOSGEB, MASSİAD, TÜMDEF üyesidir.

Firmamız 3 çocuk doktoru , 2 yenidoğan yoğun bakım hemşiresi, 2 bebek odası hemşiresi, 5 emzirme uzmanından danışmanlık almakta ve ARGE çalışmalarını sürdürmektedir.


Firmamızın Merkezi Ataşehir olup Bağcılar, Kağıthane ve Pendik 'de şubesi bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul Dudullu OSB ve Maltepe'de üretim teknik servis ve depolama yerleri bulunmaktadır.


Firmamız endüstriyel otomasyon alanında da faaliyetleri olup Türkiye'nin en büyük ilk 500 firmasına endüstriyel otomasyon, robot teknolojileri, plc ve dokunmatik ekran ürünlerin proje, satış ve teknik servis çözümleri sunmaktadır.